دروس اصلی, ساختمان داده, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب و جزوات

حل تمرینات ساختمان داده و الگوریتم ها

حل تمرینات ساختمان داده و الگوریتم ها

حل تمرینات ساختمان داده و الگوریتم ها

  •  ساختمان داده و الگوریتم از درس های بسیار مهم در دوره ی کاشناسی کامپیوتر میباشد.یادگیری این درس به معنی یادگیری مهمترین مفاهیم پایه ای و اصولی رشته کامپیوتر می باشد این درس در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر از دروس مشترک برای چهار گرایش نرم افزار، هوش، معماری و الگوریتم و محاسبات بوده است.

اهمیت درس ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ها :

درس ساختمان داده نزدیکی بسیاری با درس طراحی الگوریتم دارد و این دو درس بسیار به هم وابسته هستند.

درس ساختمان داده از دو جهت بسیار مهم است، یکی از جهت تعداد تست‌هایی که درس ساختمان در کنکور مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به خود اختصاص می‌دهد و دوم برای فهم درست و بهتر درس طراحی الگوریتم با قطعیت میتوان گفت درسهای ساختمان داده و طراحی الگوریتم مهمترین دروس هر دو رشته کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند. چون در کنکور ارشد فناوری اطلاعات ۱۲ تست ضریب ۴ (۶ تست از ساختمان و ۶ تست از طراحی الگوریتم) و در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر نیز اگر قرار باشد مانند سال قبل باشد ۱۰ تست، باز هم ضریب ۴ خواهد داشت. (۵ تست از درس ساختمان و ۵ تست از طراحی الگوریتم).

تعداد تست‌ها و ضریب آنها خود گویای اهمیت فوق العاده این درس است. می‌توان گفت که درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم و چند درس دیگر مانند گسسته و … ازپرحجم ترین درس‌های کنکور ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به شمار می‌آیند. 

 

عنوان کتاب عنوان کتاب : حل تمرینات ساختمان داده و الگوریتم ها

نویسنده نویسنده: –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – 160.94 کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *