دروس اختیاری, صفحه نخست, طراحی وب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

کتاب آموزش سریع و آسان CSS در یک روز

کتاب آموزش سریع و آسان CSS در یک روز

کتاب آموزش سریع و آسان CSS در یک روز

CSS و کاربردهای آن

کتاب آموزش سریع و آسان CSS در یک روز : زمانی که  HTML پا به عرصه دنیای اینترنت گذاشت، گمان می شد که این زبان فقط برای نمایش متن و عکس بوجود آمده است. در واقع در آن زمان، کسی به ذهنش نمیرسید که روزی برسد که اینترنت به خانه های صدها میلیون انسان و بر روی کامپیوترهای شخصی نفوذ کند. HTML یک زبانی بود که بیشتر از موارد پیشرفته در طراحی در آن اعمال نشده بود. علاوه براین اینکه این زبان توانایی تغییر، کاربر پسندی و بسیاری دیگر از موضوعاتی که در دنیای برنامه نویسی و طراحی به مرور زمان بوجود آمده اند را در خود جای نداده است.

CSS چیست؟

CSS مشخصا همان زبانی است که جمله یک خطی شما را تبدیل به همان یک جمله خواهد کرد. شما قادر خواهید بود تنها استایل مورد نظر خود را برای طراحی تغییر دهید و آن هم فقط با تغییر یک یا چند مورد کوچک.حرف آخر اینکه، استفاده از CSS باعث تمیزتر شدن کدهای برنامه نویسی تان می شود، اعمال تغییرات بعدی را راحت تر می کند و علاوه بر این دید شما را بیشتر به سمت طراحی معطوف می کند تا سر و کله زدن با کدهای برنامه نویسی.

CSS یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی  هست که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W3C برای فائق آمدن بر مشکلاتی که در طول زمان با استفاده از HTML به وجود آمده است پیشنهاد داده است. در حقیقت این زبان برنامه نویسی، مکملی بر زبان قدیمی HTML می باشد و در تلاش برای پر کردن نقاط ضعف و خلاء های آن هست.

درباره کتاب : 

عنوان کتاب عنوان  : کتاب آموزش سریع و آسان CSS در یک روز

نویسنده نویسنده : –

منبع منبع  وب سایت نویا سیستم

تعداد صفحات تعداد صفحات: ۸۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود -۱٫۲۷  مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *