Adobe After Effects, آموزش نرم افزار, دیگر کتب, دیگر کتب, کامپیوتر, کتاب و جزوات

آموزش نصب سریع Adobe After Effects

آموزش نصب سریع Adobe After Effects

آموزش نصب سریع Adobe After Effects

مقدمه :

آموزش نصب سریع Adobe After Effects : افتر افکتس (After Effects) نرم‌افزار سازنده ی جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عنصرهای بصری متفاوت است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرآیند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در میان دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می‌توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد. همچنین به عنوان یک نرم‌افزار بسیار اصل و با قاعده برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه تبدیل کدها به کار برد. این اپلیکیشن یکی از قدرتمندترین ادوات های پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژه ی سینمایی در جهان است که انقلاب گسترده ای در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده است. این نرم‌افزار سازگاری بالایی با ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد.

محیط و رابط کاربری After Eeffects :

شرکت Adobe در محصول های خود رابط کاربری قوی و جذابی ایجاد می کند . خیلی از ابزارهای After Eeffects برای شما آشنا هستند .از سوی دیگر برنامه After Eeffects یک سری خواص هایی دارد که ممکن است برای شما جدید باشد و ناآشنا باشد.
در هر پروژه After Eeffects یک پنجره Project ساخته شده است که می توان فاکتور هایی مانند فیلم و صدا و تصاویر ساکن (Footage) را به آن اضافه کرده و مدیریت می کنیم.

تلفیق و ترکیب (compositing) : ترکیب یا compositing پروسه ای است که در ضمن آن تصاویر ساکن و متحرک و صدا و متن را با هم ترکیب و هماهنگ می کنند. After Effects هم مانند فتوشاپ ساختاری لایه ای دارد و با کمک گرفتن از همین لایه ها ترکیب حاصل را مدیریت می کنید . در ترکیب می توانید از دو لایه و یا صدها لایه استفاده کنید. و…

نویسنده نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۴

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۲۵۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *