#C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

بهترین پروژه کار با DialogeResult

بهترین پروژه کار با DialogeResult

بهترین پروژه کار با DialogeResult

توضیحات :

بهترین پروژه کار با DialogeResult : امروزه بیشتر دانشجويان رشته کامپیوتر با زبان سی شارپ آشنايی دارند. برنامه های متعهدی از قبیل تحت کنسول, دسکتاپ, بانک اطلاعاتی, طراحی صفحات وب, WPF , WCF , تحت شبکه و دستگاه ه های موبايل را میتوانید با زبان C# بنويسید اين کتاب تاکید بیشتری به نوشتن برنامه های تحت کنسول نموده است. از طرف ديگر زبان C# به عنوان سرفصل درس برنامه سازی پیشرفته در رشته ها کامپیوتر, فناوری اطلاعات, ICT و علوم کامپیوتر تدريس میشود.

در حال حاضر کتابهای زيادی برای زبان برنامه نويسی C# ارائه شده است که جای تقدير و تشکر دارد. هر يک از اين کتابها نوع خاص از زبان برنامه نويسی C# را مورد بررسی قرار می دهند . اما, اين کتاب تمرکز بیشتری روی برنامه های تحت کنسول دارد. کتاب حاضر با بیان مسائل متعدد تحت کنسول و حل آنها, دانشجويان محترم را با زبان برنامه نويسیC# آشنا میکند.

DialogResult چیست ؟ زمانی که کابر بر روی یکی از دکمه های مسیج باکس (Message Box) کلیک میکنه (OK,Yas,NO,Cancel…..) جواب اون در DialogResult قرار می گیره که با چک کردن اون میشه فهمید کاربر بر روی کدوم دکمه کلیک کرده. در این پروژه ما یک لیست باکس (ListBox) قرار داده ایم که درون آن چند آیتم وجود دارد. یک تکست باکس (TextBox) برای نوشتن اطلاعات و دکمه برای حذف آیتم از لیست باکس.زمانی که روی دکمه (Butten) می زنید تا آیتم حذف شود به شما یک پیغام نمایش میدهد با این عنوان که آیا می خواهید این نام را حذف نمایید؟ که با زدن کابر بر روی دکمه Yes نام از لیست باکس حذف می شود و با زدن دکمه ی No  نام از لیست باکس حذف نمیشود.

پروژه چاپ مثلث هرمی در سی شارپ

پروژه درباره سورس کد :

  • عنوان : بهترین پروژه کار با DialogeResult
  • نوع زبان :  #Visual C
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : دی جی ای ام سی
  • توضیحات : در ویندوز فرم ویژوال استدیو , آشنایی با Message Box

نویسنده برنامه نویس : مهندس ساجده گودرزی

دانلود  دانلود –   ۵۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *