آموزش C, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

دانلود ۴۰ مثال کاربردی از برنامه نویسی C

دانلود 40 مثال کاربردی از برنامه نویسی C

دانلود ۴۰ مثال کاربردی از برنامه نویسی C

مقدمه :

بهترین اسلاید درسی برنامه سازی پیشرفته C :  سی یک زبان برنامه نویسی است.که از paradigm یا سبک های متفاوت برنامه نویسی پشتیبانی  میکند.سی پلاس پلاس  نسخه  تکامل یافته  زبان سی است و بیشتر کد های زبان سی  به راحتی می تواند در سی پلاس پلاس کامپایل شود . در سی پلاس پلاس از ویژگی و کتابخانه های مهمی که نسبت  به  زبان سی  اضافه شده است می توان به برنامه نویسی شی گرا ، سربارگذاری عملگرها ، وراثت چند گانه و مدیریت خطا اشاره کرد. توسعه سی پلاس پلاس  در سال ۱۹۷۹آغاز شد و ۷ سال پس از c عرضه شد.

با  وجود  قدمت زیاد زبان های  سی  و  سی پلاس پلاس  هنوز هم به صورت گسترده ای در نرم افراز های صنعت قرار می گیرد این دو زبان برای ساخت هر چیزی از سیستم عامل گرفته تا نرم افزار های توکار , برنامه های دکستاپ و بازی های مورد استفاده قرار میگیرد. در مقایسه با زبان ها جدید تر , برنامه های  نوشته  شده  با  ++c اغلب  پیچیده تر می باشند و زمان  بیشتری برای  توسعه  نیاز دارد. د ر عوض  ++c زبانی است که به شما اجازه میدهد  که  هم به شکل High-level  ( نزدیک به زبان انسان ) و هم به  صورت  low-level ( نزدیک به زبان ماشین ) سخت افزار را تحت کنترل خود قرار دهید .همچنین با پشتیبانی از سبک ها یا پارادایم های  مختلف برنامه نویسی از جمله  رویه ای , شی گرا یا عمومی , برنامه نویس در انتخاب سبک مورد نظرش آزاد است. تا کنون ۵ نسخه از استاندارد این زبان منتشر شده است ; و استاندارد ۱۷ ++c نیز برای انتشار در سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

      بهترین اسلاید درسی برنامه سازی پیشرفته C         

عنوان کتاب عنوان کتاب : دانلود ۴۰ مثال کاربردی از برنامه نویسی ++C

نویسنده  نویسنده : علی بصیری نیا

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۴۸

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۴۰۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “دانلود ۴۰ مثال کاربردی از برنامه نویسی C

  1. Hady گفت:

    عالی ولی با کیفیت پایین.کیفیت یکی از مهترین مواردی که حتما باید بهش توجه بشه. علاوه بر کیفیت، زیبایی و شیک بودن سایت می تونه درصد زحماتی رو که انجام دادین صد برار بیشتر کنه.این مطالب برای همه بخش ها بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *