دیگر کتب, صفحه نخست, کامپیوتر, کتاب ICDL, کتاب و جزوات

دانلود آموزش عرضه مطالب ICDL

دانلود آموزش عرضه مطالب ICDL

دانلود آموزش عرضه مطالب ICDL

توضیحات :

دانلود آموزش عرضه مطالب ICDL : برنامه  پاورپوینت از برنامه های آفیس (office) می باشد. برنامه های آفیس تقریبا پر کاربرد هستند مانند برنامه های  word , power point , Excle,Acces و … اپلیکیشین آفیس توسط شرکت بزرگ ماکروسافت تولید و عرضه شده است. برنامه power point هم یکی از برنامه های office می باشد. با استفاده از برنامه power point  می توانیم اسلایدها را تولید کنیم و همچنین می توانیم با استفاده از پروژکتور آن ها را نمایش دهیم.با استفاده از power point می توان برای نشان دادن تصویر ها و یا متن از اسلایدها استفاده کرد.

در هر اسلاید می شود نمودار,جدول, متن, تصویرها و… را قرار داد. میشود متن هایی را که در هر slide قرار می گیرند را ویرایش کرد. مثل font و اندازه ی واژه ها و یا رنگ آن ها را تغییر داد.و همینطور جدول و نمودارها هم می توانند در نما های متفاوتی در اسلایدها قرار بگیرند. می توان برای متن و یا تصویر ها که در اسلایدها وجود دارند انیمیشن های متفاوتی قرار داد همینطور می توان برای اسلایدها صدا گذاری کرد. یکی از ساده ترین و جذاب ترین شیوه های آموزشی، به کار گیری از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن به کار گیری از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو سبب جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

از آنجایی که یکی از مشکلات آموزش در ایران، نداشتن جذابیت های لازم، نیاز به برنامه های پشتیبانی کننده فراوان و حجم بالای فایل‌ها با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران است، اسلایدهای آموزشی پاورپوینت به مقصود رفع این کاستی ها می تواند بسیار مفید باشد، به صورتی که برای استفاده از پاورپوینت به هیچ برنامه پشتیبانی کننده ای نیازی نیست، کوتاه است و روش های انتشار آن نیز آسان و امکان پذیرند.

بهترین کتاب آموزشی ICDL مفهوم اینترنت      

درباره ی آموزش : 

عنوان کتاب عنوان : دانلود آموزش عرضه مطالب ICDL

نویسنده نویسنده : –

تعداد صفحات تعداد صفحات :۳۰

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود : ۱ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *