آموزش JAVA, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

جامع ترین کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا

جامع ترین کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا

آموزش برنامه نویسی جاوا

توضیحات :

جامع ترین کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا : برنامه نویسی جاوا یکی از بهترین و مهمترین زبان های حال حاضر دنیا و قویترین زبان برای اپلیکیشن های(برنامه های کاربردی) برای نرم افزارهای برنامه اندروید برای گوشی های موبایل می باشد.چرا که برای برنامه های موبایل از زبان برنامه نویسی اندروید استفاده می شود ، لذا در اندروید از زبان جاوا که بخش عمده کد نویسی آن است استفاده می شود. به عبارت دیگر می توان گفت زبان اندروید که برای گوشی های موبایل طراحی شده است شکل ساختار یافته و کامل ، به اضافه ابزارهای دیگر جاوا می باشد. 

کسی که جاوا را به خوبی یاد بگیرد اندروید برای او سهولت دارد و می تواند به راحتی کد نویسی کند.در گذشته نیز زبان جاوا از محبوبیت خاصی برخوردار بود زیرا در سال نو شکفتن گوشی های موبایل جاوا  به روزترین زبان برنامه نویسی حال حاضر جهان بود.با حضور نرم افزار اندروید استدیو و نرم افزارهای مشابه آن جاوا در سایه اندرید رفت ولی یکی از ارکان اصلی این نرم افزار کدنویسی با جاوا است. لینک آموزش زبان جاوا بصورت ساده در پایین صفحه قرار دارد

java  یک زبان برنامه نویسی و ایضا یک پلتفرم است؛ که از زبان‌های سطح بالا و شی گرا محسوب می‌شود. java را اولین بار جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز تولید کرد. زبان java شبیه به ++C میباشد. یکی از قابلیت‌های زیرساختی جاوا آن است است که مدیریت حافظه را بطور خودکار می‌ تواند انجام دهد.اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته شده به  زبان جاوا بالاست و بستگی به سیستم عامل خاصی ندارد. می‌توان آن را روی انواع رایانه ها با هر نوع سیستم عاملی اجرا نمود و زبان منعطفی‌ است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : جامع ترین کتاب آموزش برنامه نویسی جاوا

نویسنده  نویسنده : محمد باقر معموری

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۰۳

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۱  مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *