آموزش JAVA, آموزش برنامه نویسی, برنامه نویسی, کامپیوتر

آموزش برنامه نویسی جاوا به زبان ساده

آموزش برنامه نویسی جاوا به زبان ساده

کتاب آموزشی جاوا به زبان ساده

توضیحات :

آموزش برنامه نویسی جاوا به زبان ساده : آموزش JAVA  به زبان ساده از دسته کتاب های پرطرفدار آموزش زبان برنامه نویسی java به فارسی می باشد . آقای یونس ابراهیمی نویسنده این کتاب آموزش java سعی کرده آموزش خود را ازمبتدی  ترین مباحث مربوط به زبان java آغاز کرده و با زبانی کاملا ساده تمام اصطلاحات شناخته نشده برای کاربر را توضیح دهد. به همین خاطر می توان کتاب آموزش java معرفی شده را کتابی جامع دانست که هم برای افراد مبتدی و هم برنامه نویسان جاوا مناسب است .منابع آموزشی رایگان برای زبان java از این رو حائز اهمیت است که این زبان به خاطر کارایی هایی که دارد دوست داران زیادی را توانسته در تمامی جهان برای خود بدست آورد .

java  یک زبان برنامه نویسی و ایضا یک پلتفرم است؛ که از زبان‌های سطح بالا و شی گرا محسوب می‌شود. java را اولین بار جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز تولید کرد. زبان java شبیه به ++C میباشد. یکی از قابلیت‌های زیرساختی جاوا آن است است که مدیریت حافظه را بطور خودکار می‌ تواند انجام دهد.اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته شده به  زبان جاوا بالاست و بستگی به سیستم عامل خاصی ندارد. می‌توان آن را روی انواع رایانه ها با هر نوع سیستم عاملی اجرا نمود و زبان منعطفی‌ است. جاوا برای تعریف انواع برنامه‌های کاربردی مناسب میباشد. از موقع منتشر شدن اولین نسخه جاوا (java 1.0) تا به امروز، شرکت Sun تقریبا هر۲ سال یکبار نسخه ای تازه از زبان برنامه سازی جاوا را انتشار می‌نماید. در این نسخه تازه , معمولا ویژگی های جدیدی افزوده شده و ایرادهای نسخه قبل رفع را رفع کرده و عملکرد زبان را بهبود می بخشد.

شمارنده ی نسخه :

نکته قابل توجه د ر مورد شماره گذاری نسخه های مختلف این بود که تا چهارمین نسخه شماره آن به صورت java x.1 بود که x همان شماره نسخه مخصوص میباشد.ولی از نسخه پنجم ب بعد تغییر یافت.ب صورت java x منتشر شد یعنی java 5.0 نسخه پنجم.

عنوان کتاب عنوان کتاب : آموزش برنامه نویسی جاوا به زبان ساده

نویسنده نویسنده : یونس ابراهیمی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۲۱۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود : ۴ مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *