JAVA, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

پروژه برنامه نوت پد در برنامه نویسی جاوا

پروژه برنامه نوت پد در برنامه نویسی جاوا
پروژه برنامه نوت پد در برنامه نویسی جاوا

توضیحات :

جاوا شباهت‌هایی به سی‌پلاس‌پلاس دارد, ولی قابلیت انتقال آن بهتر است و استفاده از آن ساده تر از ++C است. همچنین مدیریت حافظه نیز توسط خود ماشین مجازی جاوا انجام می‌شود. طراحی این زبان به شکلی ست که دارای اطمینان بسیاری بوده و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست. و علت این موضوع این است که جاوا یک ماشین مجازی در سیستم شما راه می‌اندازد و برنامه‌ها را در آن ماشین مجازی اجرا می‌کند.

 

این ماشین مجازی «ماشین مجازی جاوا» یا به اختصار JVM نامیده می‌شود. البته راه انداختن یک ماشین مجازی باعث دو مشکل می‌شود. هنگامی که نرم‌افزار شما در یک ماشین مجازی اجرا می‌شود سرعت کمتری خواهد داشت، همچنین شما نیاز دارید قبل از اجرای برنامه‌های جاوا یکبار سیستم مجازی جاوا را که حجم نسبتا بالایی دارد, از اینترنت بارگذاری و یا از جای دیگری تهیه و نصب کنید ولی مزیت آن عدم وابستگی به سیستم عامل مقصد است.

تاریخچه زبان جاوا :

زبان جاوا در سال ۱۹۹۱ تولید شد و در ابتدا Oak نام گرفت. ایجاد و تولید آن از پروژه ای به نام Green منشا گرفت که زیر نظرJames Gosling و با

 هدف اتوماسیون وسایل خانگی دنبال می شد. و Oak را در برنامه ریزی این دستگاه ها به شهرت زبانی قدرتمند به کار گرفتند. ولی تا سال ۱۹۹۴ این پروژه در ناامیدی دنبال می شد، تا زمانی که این تیم توسعه پس از تغییر رویه اینترنت را در اهداف کار خود گنجاند.

 درباره پروژه :

  • عنوان : پروژه برنامه نوت پد در برنامه نویسی جاوا

  • نوع زبان :  #C

  • تصویر برنامه : –

  • منبع : www.sourcebaran.com

  • توضیحات : پروژه  و سورس کد برنامه نوت پد دربرنامه نویسی جاوا

نویسنده برنامه نویس : –

دانلود  دانلود – 20 کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *