#C, برنامه نویسی, پروژه و سورس ها, کامپیوتر

بهترین روش کار با RadioButton

بهترین روش کار با RadioButten

بهترین روش کار با RadioButton

توضیحات :

بهترین روش کار با RadioButton : زبان سی شارپ ( C# ) در فناوری دات نت ( .NET ) توسط مایکروسافت ارائه شده است که کاملا شی گرا است. امروزه بیشتر دانشجويان رشته کامپیوتر با اين زبان آشنايی دارند. برنامه های متعهدی از قبیل تحت کنسول, دسکتاپ, بانک اطلاعاتی, طراحی صفحات وب, WPF , WCF , تحت شبکه و دستگاه ه های موبايل را میتوانید با زبان C# بنويسید اين کتاب تاکید بیشتری به نوشتن برنامه های تحت کنسول نموده است. از طرف ديگر زبان C# به عنوان سرفصل درس برنامه سازی پیشرفته در رشته ها کامپیوتر, فناوری اطلاعات, ICT و علوم کامپیوتر تدريس میشود.

در حال حاضر کتابهای زيادی برای زبان برنامه نويسی C# ارائه شده است که جای تقدير و تشکر دارد. هر يک از اين کتابها نوع خاص از زبان برنامه نويسی C# را مورد بررسی قرار می دهند . اما, اين کتاب تمرکز بیشتری روی برنامه های تحت کنسول دارد. کتاب حاضر با بیان مسائل متعدد تحت کنسول و حل آنها, دانشجويان محترم را با زبان برنامه نويسیC# آشنا میکند.

بهترین روش کار با RadioButton :  دو ابزار Checkbox و Radio Button برای انتخاب گزینه توسط کاربر در برانه طراحی می شود، اما این دو با هم یک تفاوت اساسی دارند. Checkbox ها به شما این امکان را می‌دهند که بگذارید کاربر از بین چندین گزینه مختلف، چند گزینه از بین موارد  را همزمان با یکدیگر انتخاب کند، ولی در Radio Button، کاربر می‌تواند تنها یک گزینه از میان چند گزینه‌ی مختلف را انتخاب کند. این که کدام رو انتخاب کنید بستگی به کارتان و پروژه تان دارد در این پروژه شما کار با RadioButton را یاد میگیرید و میتوانید با این ابزار رنگ زمینه ی فرم و رنگ نوشته را تغییر دهید. 

پروژه درباره پروژه :

  • عنوان : بهترین روش کار با RadioButton
  • نوع زبان :  #Visual C
  • تصویر برنامه : –
  • منبع : دی جی ای ام سی
  • توضیحات : در ویندوز فرم ویژوال استدیو

نویسنده برنامه نویس : مهندس ساجده گودرزی

دانلود  دانلود –   ۵۰ کیلوبایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *