Bascom, آموزش نرم افزار های برق, الکترونیک

کتاب کار با میکروکنترولر AVR و آموزش نرم افزار Bascom

کتاب کار با میکروکنترولر AVR و آموزش نرم افزار Bascom

کتاب کار با میکروکنترولر AVR و آموزش نرم افزار Bascom

میکروکنترلر یک مدار مجتمع یا چیپ الکترونیکی است که دارای CPU حافظه رم ، رام و تعدادی ورودی خروجی قابل برنامه ریزی است . میکروکنترلر ها در واقع یک میکروکامپیوتر هستند که برای مصارف خاصی برنامه ریزی می شوند . میکرو کنترلرها در انواع مختلف و برای مصارف مختلفی تولید می شوند . میکروکنترلرها توسط کاربر قابل برنامه ریزی هستند که طبق برنامه کاربر می تواند تعریف کند اگر شرایط خاصی در ورودی اتفاق افتاد ، در خروجی اتفاق خاصی بیفتد.

کتاب کار با میکروکنترولر AVR و آموزش نرم افزار Bascom علیرضا خلیلی – این  کتاب آموزشی را میتوانید از دیجی ای ام سی  دریافت کنید.

احتمالا شما نیز تاکنون از خود پرسیده اید میکروپروسسور با میکروکنترلر چه تفاوتی دارد؟ در پاسخ میتوان گفت میکروپروسسور یک مدار مجتمع پردازشگر است و فاقد هرگونه مدار حافظه و ورودی خروجی جانبی قابل برنامه ریزی است. میکروپروسسور تنها وظیفه پردازش را برعهده دارد و طراح باید خود مدار های حافظه و پورت های ورودی و خروجی را به میکروپروسسور متصل نماید. در حالی که یک میکروکنترلر علاوه بر اینکه شامل یک میکروپروسسور می شود ، در داخل خود شامل حافظه و پورت های ورودی – خروجی قابل برنامه ریزی است.

عنوان کتاب عنوان کتاب : میکروکنترولر AVR  و آموزش نرم افزار Bascom

نویسنده  نویسنده : علیرضا خلیلی

تعداد صفحات تعداد صفحات : ۱۸۷

زبان زبان : فارسی

دانلود  دانلود – ۴  مگابایت

رمز رمز فایل : digiemc.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *